Hledáme řidiče MKD

Chlapi s duší tuláků

Hledáme řidiče MKD

Chlapi s duší tuláků

+420 775 414 453 | kariera@hrubymoving.cz

Dobrý den,

zatím se osobně neznáme, ale doufám, že to brzy napravíme. Jsem moc rád, že vás naše nabídka práce zaujala. Možná právě vy budete člověk, kterého hledáme, a my budeme firma, ve které byste rád pracoval.

Budujeme tým lidí, který bude vytvářet přátelské prostředí založené na vzájemné spolupráci a ochotě vyjít si navzájem vstříc.

Víme, že práce řidiče kamionu je náročná. Fyzicky i psychicky. A že ji dlouhodobě zvládnou dělat jenom lidi, kteří mají kamioňáctví v srdci. Prostě chlapi s duší tuláků.

Takové hledáme a snažíme se jim vytvářet co možná nejpříjemnější podmínky pro jejich tvrdou práci.

Naše pobočky:

Kozomín u Prahy

Vyškov u Brna

Nabízíme vám:

Ikona - peníze

stabilní průměrný měsíční plat 55‑75.000 Kč čistého

Ikona - bonus

finanční bonusy za ekonomickou jízdu

Ikona - auto

příspěvek na pohonné hmoty pro soukromé vozidlo

příspěvek na penzijní připojištění

Myslíme na vaše bezpečí na cestách. Dbáme na dodržování AETR a zajistíme vám vysoké pojištění výloh v případě úrazů při výkonu povolání. Naše vozy jsou vybaveny systémem, který zabraňuje vniknutí do vozidla během noci.

Máme pro vás připravené nadstandardně vybavené vozy, maximálně tři roky staré. O jejich technický stav se pečlivě stará náš vlastní servis. Samozřejmě máme i asistenční službu, která je vám kdykoliv k dispozici.

Náš zkušený dispečink se postará o to, aby vaše jízdy běžely jak po drátkách.

Tak co myslíte?

Nechcete nás přijít navštívit a popovídat si? Kontaktujte prosím naše personální oddělení na telefonním čísle +420 775 414 453 nebo e-mailem na kariera@hrubymoving.cz a domluvte si schůzku.

Těším se na setkání, mějte se krásně.

S úctou

Václav Hrubý
majitel firmy HrubyMOVING

Těší nás, že máte zájem stát se řidičem MKD v naší společnosti. Zašlete nám prosím váš životopis a my se vám brzy ozveme zpět.

Vyplněním údajů a odesláním formuláře souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním společností HrubyMOVING Transport, a.s.